Waarover spreken we de 23e?
De eerste avond Bunnik in de Wereld is op 23 maart 2018. Wij denken al over een thema, maar zijn er nog niet uit. Voel je al een vraag opkomen, een thema in de lucht zinderen, of wil je iets lanceren, laat vooral weten. Bunnik in de Wereld geeft je de kans om een mooie tentoonstelling te plotten, uit te nodigen vooraf een bijzondere film te bekijken, die vraag waar je zelf mee worstelt eens anders op te pakken, iemand te ontmoeten of iemand mee te nemen.
Wij kijken er naar uit en koesteren de bijzondere avonden waarop er tijd is en ruimte. Waarop de vragen van vandaag geen antwoord hoeven en wel aandacht krijgen.
Zoals altijd In Bunnik bij ons thuis. Vooraf rond 18.00 wat eten als ‘t uitkomt.
Na afloop doorzakken als je wilt. Per keer beslissen of je komt. Donderdagmiddag even melden.
Peter en Marike
Hebben jullie het al eens gehad over vooroordelen? Welke vooroordelen hebben we of vinden we van niet? Zijn we altijd politiek correct? Is dat iets waarnaar je streeft. Of alleen in bepaalde gezelschappen?
Voorbeeld: Hoe gaan we om met de discussie over onze geschiedenis? Kan iemand die het normaal vindt 50% meer salaris te verdienen, een aardige vent zijn?
Etc.etc.
Dat is een spannend thema. Ik betrap me regelmatig op heel hardnekkige…. Er is vast ook wel iets van achtergrond over te vinden. Heb jij iets op het oog?